Bloğuma hoşgeldin adını bilmediğim okuyucu

Yazmak oldum olası bana "çekici" gelmiştir. İnsan ardında bir şeyler bırakmak için mi yoksa yaşadıklarını unutur korkusuyla mı yazma ihtiyacı duyar bilinmez ama mağaradaki kayalardan günümüzdeki bilgisayar ekranına yazmaya kadar ilerletmiş bu işi. Bu süregelen yazma ihtiyacı bende de aynen devam ediyor. Haliyle bende kağıt kalem kullanımından dünyanın vazgeçilmezi olan blog yazılarına ilerlettim bu işi..

25 Eylül 2012 Salı

Guerrilla Lighting İstanbul
29 Eylül Cumartesi Tünel Meydanı‘nda gerçekleşecek Guerrilla Lighting İstanbul Vol2 etkinliği için instagram kullanıcılarına açık davet.

Cumartesi akşamı saat 20:00 – 22:00 saatleri arası gerçekleşecek performansta bize eşlik et, çektiğin fotoğrafı #glvol2 etkiketi ile paylaş, etkinliğin kahramanı sen ol!

Paylaştığın fotoğraf meydanda kurulu dev LED ekran‘da ve PLD Türkiye facebook sayfasında gösterilecek. Fotoğrafları görüntülemek için link: facebook veya instagram

Ayrıca 31 Eylül gece saat 24:00‘e kadar paylaşılan fotoğraflar içerisinde en çok “like” alan ilk üç fotoğraf sahiplerine hediyelerimiz olacak.

Biz 60′a yakın gönüllü fenerlerimizle karanlığa savaş açıyor olacağız. Haydi sen de bu eyleme fotoğraflarınla katıl!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder